Hipertenzija gyvūnams.


Duomenų apsauga

Autorius: Žmonės. Jei niekaip neatsispiriate liūdnam amsiaus žvilgsniui, kai valgote šokoladą, o murklys ėsti gauna vidurnaktį, prieš jums atsigulant miegoti, šis straipsnis kaip tik jums!

Šunų ir kačių kraujospūdis.

Sužinokite, ką daryti, hipertenzija gyvūnams jūsų augintinis nutukęs, ir kiek kalorijų per dieną turi gauti jūsų šunelis ar katinėlis. Naminių gyvūnų nutukimo prevencijos asociacijos atlikto tyrimo duomenimis, 52,5 proc. Vadinasi, maždaug 80 mln. JAV šunų ir kačių gresia su padidėjusiu svoriu susijusios sveikatos problemos arba rimtos ligos: diabetas, osteoartritas, hipertenzija ir vėžys.

hipertenzija gyvūnams

Kaip teigė veterinaras endokrinologas Markas Petersonas, naminių gyvūnų nutukimas kelia didžiulę grėsmę jų sveikatai. Geriausia prevencinė priemonė — išlaikyti normalų gyvūno svorį.

hipertenzija gyvūnams

Patikėkite, daug lengviau išvengti cukrinio diabeto nei gydyti jį. Daugelis gyvūnų savininkų buvo sukrėsti sužinoję, kad jų gyvūnėlis turi antsvorio.

hipertenzija gyvūnams

Ar žinojote, kad vos 2 kg antsvorio jūsų šuneliui ir 1 kg katei padidina riziką susirgti antrojo tipo cukriniu diabetu, kvėpavimo ir širdies ligomis, osteoartritu, vėžiu, ypač pilvo organų. Specialistai tikina, kad nutukę naminiai gyvūnai trumpiau gyvena nei normalaus svorio augintiniai, jie būna mažiau energingi ir ne tokie linksmi.

Šunelis meta svorį Niekada savarankiškai nemažinkite šuneliui duodamo maisto kiekio prieš tai nepasitarę su veterinaru.

  • Maistas hipertenzijos maisto produktams
  • Hipertenzija ir kojų edema
  • Šuns draugija turi teigiamos įtakos kraujospūdžiui - mlsprendimai.lt

Kartais antsvoris gali būti susijęs su rimtomis ligomis, kuriomis galbūt serga jūsų augintinis. Būtinai apsilankykite pas veterinarą ir atlikite išsamius tyrimus. Jis pasakys, kiek keturkojis draugas turėtų sverti, ištirs, ar gyvūnas neturi rimtų sveikatos problemų.

Veterinarai teigia, kad saugiausia per mėnesį svorį sumažinti 3—5 proc. Jei šunelis sveikas, galite pradėti skaičiuoti kalorijas ir keisti kasdienę jo rutiną ilgindami pasivaikščiojimų lauke ir aktyvių žaidimų laiką. Idealus šuns svoris kg Per dieną hipertenzija gyvūnams kalorijų kiekis kcal 4—5.

Tai geriausiai pasiekiama ankstyva intervencija bei reguliaria stebėsena, pritaikant gydymą atsižvelgus į ligos progresiją. Jei lauksite kol liga pažengs ir pradėsite gana agresyvų gydymą, tai ne visuomet bus priimtina klientui ir gyvūnui. Čia apžvelgsime pagrindinius pacientų, sergančių lėtine inkstų liga LIL gydymo būdus. Akivaizdu, kad ne kiekvienam pacientui galima paskirti kiekvieną šių gydymo būdų, tačiau ligai progresuojant kruopšti paciento progreso stebėsena gali padėti nustatyti problemas, kurias galima spręsti gydymo pagalba.