Hipertenzijos sultys


Aukštas kraujospūdis — viena daugiausiai susirūpinimo keliančių sveikatos problemų pasaulyje. Šiuo sutrikimu, taip pat vadinamu hipertenzija, skundžiasi vienas iš keturių Didžiosios Britanijos gyventojų.

Ksavera Vaištarienė: Sveikos mitybos pagrindai (1 dalis) • Sveika gyvensena

Tačiau pasirodo, kraujospūdį mažinti galima savo vartojamais gėrimais. Print Ekspertai mano, kad šio vaisiaus sulčių gurkšnojimas gali padėti kovoti su aukštu kraujospūdžiu, rašoma dailystar. Įvairūs tyrimai rodo, kad granatų sultys padeda mažinti kraujospūdį.

droperidolis nuo hipertenzijos kokio laipsnio hipertenzija suteikia negalią

Šie raudoni vaisiai veikia kaip angiotenziną konvertuojančio fermento AKF inhibitoriai, kurie mažina hipertenzijos riziką. Taip yra todėl, kad AKF blokuotojai atveria kraujagysles ir taip į širdį pasiekia daugiau kraujo ir deguonies.

Paskelbta: Kartais nereikia net vaistų, sumažinti kraujo spaudimą gali padėti ir paprasčiausių mitybos įpročių pakeitimas. Moksliniai tyrimai įrodė, kad tam tikri maisto produktai gali padėti sumažinti kraujospūdį.

AKF inhibitorių tarpe yra vaistai nuo aukšto kraujospūdžio, pavyzdžiui, lisinoprilis, kurie veikia mažindami angiotenzinų, fermentų, kurie gaminasi inkstams gaunant signalą padėti kraujospūdžiui, aktyvumą. Tyrimai šioje srityje tik pradedami, todėl rekomenduojama ir kitais būdais sveikatinti savo mitybą.

nosies kraujavimas su hipertenzija kraujo nuleidimas ir hipertenzija

Be to, pacientams rekomenduojama subalansuota mityba ir alkoholinius gėrimus vartoti labai saikingai. Kraujospūdį dar mažinti padeda sveiko svorio palaikymas, sportas bei metimas rūkyti.

galite ilgai gyventi su hipertenzija ką duoti sergant hipertenzija

Jei nerimaujate dėl aukšto kraujo spaudimo, rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju. Rašyti hipertenzijos sultys

Tačiau su per aukštu kraujospūdžiu galima kovoti ne tik vaistais — jis papapaskojo, kokie produktai veiksmingai mažina kraujo spaudimą. Širdies ligos — pirmoji pagal dažnumą mirties priežastis visame pasaulyje. Ne išimtis ir Lietuva, sako A. Dauguma mano, jog iškart suprastų, jei jų kraujo spaudimas būtų per aukštas — juk tai išduoda kai kurie simptomai. Ypač ramūs jaučiasi jaunesni žmonės, kurie įsivaizduoja, jog kraujospūdžio problemų kyla tik vyresniame amžiuje, tačiau tai, anot mediko, nėra tiesa — kiekvienas turėtume sekti savo kraujospūdžio rodiklius, nes aukštas kraujo spaudimas labai dažnai būna besimptomis.