Pikamiloninė hipertenzija. VAZOAKTYVOS PARUOŠOS


Sechenovas Sunkus smegenų nepakankamumas šiandien yra labai aktuali problema, su kuria praktikuojasi kasdien. Pagrindinės smegenų kraujagyslių nepakankamumo priežastys kartu su reumatinėmis ligomis, kraujagyslių ligomis, krauju ir tt yra t smegenų arterijų aterosklerozė ir arterinė hipertenzija, - ligos, kurios yra labai paplitusios vidutinio ir senyvo amžiaus Laikui bėgant, šių ligų atsiradimas sukuria prielaidas smegenų aprūpinimo krauju pablogėjimui ir vadinamosios dyscirkuliacinės encefalopatijos vystymuisi, laipsniškam kraujo aprūpinimo nepakankamumui, dėl kurio atsiranda daug smulkių smegenų audinių nekrozė, kuri pasireiškia laipsniškai didėjančiais smegenų funkcijos defektais.

Kaip matyti iš apibrėžimo, dyscirculatory encefalopatija vystosi progresyviai ir, priklausomai nuo klinikinių sutrikimų sunkumo, yra suskirstyta į tris etapus. I etapas - pradinės discirkuliacinės encefalopatijos formos. Subjektyvūs galvos skausmo, galvos skausmo jausmas, nuovargis, emocinis labilumas, atminties praradimas ir gebėjimas susikoncentruoti, galvos svaigimas paprastai ne sisteminisnestabilumas vaikščiojant, miego sutrikimai.

Neurologiniai sutrikimai yra arba nėra arba aptinkami šviesos neurologiniai sutrikimai. Klinikiniai ir psichologiniai tyrimai patvirtina atminties praradimą ir astenijos buvimą. Šiame etape, naudojant tinkamą gydymą, galima visiškai pašalinti tam tikrus simptomus arba sumažinti jų sunkumą.

II etapas - vidutiniškai ryškus dyscirculatory encephalopathy. Pagrindiniai pacientų skundai išlieka tokie patys, kaip atminties sutrikimo dažnis, negalia, galvos svaigimas ir nestabilumas vaikščiojant. Sujungia skirtingus neurologinius simptomus. Šie sutrikimai gali sumažinti profesinį ir socialinį pacientų prisitaikymą. Gydymas pikamiloninė hipertenzija etape atliekamas atsižvelgiant į dominuojantį neurologinį sindromą.

III etapo dyscirkuliacinę encefalopatiją apibūdina skundų sumažėjimas dėl pacientų kritikos dėl jų būklės sumažėjimo. Pacientai praneša apie atminties praradimą, nestabilumą vaikščiojant, triukšmą ir sunkumą, ir miego sutrikimus. Esminiai išreikšti objektyvūs neurologiniai pikamiloninė hipertenzija.

Nepalanki ligos eiga, be gydymo, visa tai gali sukelti kraujagyslių demenciją. Laiku diagnozuojant ir teisingai gydant tokias sunkias pasekmes galima išvengti. Gydymo principai Kompetentingas smegenų kraujagyslių nepakankamumo gydymas apima kelias sritis. Pirma, tai yra poveikis smegenų aprūpinimo krauju stoka. Kaip minėta anksčiau, yra dvi pagrindinės tokios priežastys - aterosklerozė ir arterinė hipertenzija. Naudojamos visos antihipertenzinio gydymo, lipidų mažinančių vaistų galimybės.

Jei reikia, insulto aspirino, varpeliųantikoaguliantų prevencijai skiriami atitinkami širdies ir kraujagyslių sutrikimai varfarinas ir kt. Tačiau iš esmės šiomis priemonėmis siekiama užkirsti kelią paciento būklės blogėjimui ir komplikacijų prevencijai. Antra, siekiant pagerinti paciento gerovę, padėti jam atsikratyti ar sumažinti esamus skundus, naudojami vaistai, gerinantys smegenų cirkuliaciją mikrocirkuliacijos lygmeniu vazoaktyvūs vaistai ir vaistai, hipertenzijos pasireiškimo požymiai medžiagų apykaitos procesus smegenyse pikamiloninė hipertenzija vaistai.

Vasoaktyvūs vaistai pagerina kraujo aprūpinimą smegenyse dėl mikrovaskuliarinių indų išplitimo. Vaistų aktyviems vaistams priklauso: fosfodiesterazės blokatoriai eufilinas, pentoksifilinasįskaitant augalinės kilmės ginkgo, tanakano, cavinton ; kalcio blokatoriai, kurių poveikis yra ryškiausias, jei kraujotaką sutrikdo smegenų kamieną aprūpinančios stuburo arterijos cinnarizinas, flunarizinas, nimodipinas baseinas; alfa adrenoblokatoriai, veikiantys kraujagyslių sienelės receptorius nikergoliną.

Nootropiniai vaistai. Iš tiesų, metabolinių procesų pagerėjimas neuronuose leidžia padidinti pikamiloninė hipertenzija pikamiloninė hipertenzija - t.

Nootropiniai vaistai turi teigiamą poveikį didesnėms smegenų integracinėms funkcijoms, palengvina mokymąsi, atminties konsolidavimą ir pan. Nėra vieno nootropinių vaistų klasifikacijos. Nootropiniai vaistai, visų pirma, yra pirolidono dariniai piracetamas, nootropilisdimetilaminoetanolio dariniai deanolis, demanal-aceglumatepiridoksino dariniai piriditolis, encephabol, energinis, smegenųGABA cheminiai analogai gammalonas, amilonas.

Vasoaktyvių ir nootropinių vaistų derinys yra kliniškai pagrįstas: viena vertus, kraujo pasiūla pagerėja, kita vertus, sustiprinamos smegenų atsarginės galimybės; Be to, visuomet patogu pacientams sumažinti vartojamų tablečių skaičių.

Smegenų apsauga

Pavyzdžiui, piracetamo ir cinnarizino derinys taip pat yra naudingas, jei kartu su piracetamu vartojamas miego sutrikimas ir padidėjusi įtampa pacientui. Tradiciškai šie vaistai yra skiriami kursams: mėnesiai, pikamiloninė hipertenzija mėnesių pertrauka, tada, jei reikia, antrasis kursas.

 • Kraujo skubėjimas į galvą (karštas jausmas) - Traumos -
 • Jūsų širdies ir kraujotakos sistemos vaikų sveikata
 • Kraujo skubėjimas į galvą (karštas jausmas) - Migrena -
 • Atviros širdies chirurgijos viršūnė
 • Mažas toksiškumas ir maža vaisto dozė leidžia jį naudoti pediatrijoje ir gerontologijoje.
 • Smegenų apsauga - Širdies priepuolis November
 • Erškėtuogių sirupas nuo hipertenzijos
 • Flebodija ir hipertenzija

Be lėtinių smegenų kraujagyslių nepakankamumo situacijų, kraujagyslių ir nootropiniai vaistai plačiai naudojami insulto, trauminio smegenų pažeidimo, taip pat jaunų amžių funkcinių sutrikimų, susijusių su padidėjusiu stresu, stresu, įvairaus pobūdžio astenija, neuroze ir vegetatyvine distonija, atkūrimo laikotarpiu.

Fezamas 1 kapsulėje yra mg piracetamo, 25 mg cinnarizino.

Picamilon hipertenzijai - Šizofrenija November

Indikacijos: smegenų kraujotakos pažeidimas pikamiloninė hipertenzija insultas, atkūrimo laikotarpis po hemoraginės insultosmegenų kraujagyslių aterosklerozė, encefalopatija lėtinėje hipertenzijoje, komatozės ir subkatozės būsenos po intoksikacijos ir smegenų sužalojimų; centrinės nervų sistemos ligos, kartu su intelektualinių funkcijų sumažėjimu; depresija, psicho-organinis sindromas, kuriame vyrauja astenijos ir adinamijos požymiai; psichogeninės kilmės asteninis sindromas; Labirintopatija, Meniere sindromas; vaikų intelektinės raidos atsilikimas siekiant pagerinti mokymąsi ir atmintį ; migrenos ir kinetozo profilaktika.

Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas, kepenų ir arba inkstų liga, parkinsonizmas, nėštumas, žindymo laikotarpis.

 • Pagrindinių vaistų, kurie pagerina smegenų kraujotaką, apžvalga - Pūslės - November
 • Hipertenzija pagyvenusiems žmonėms gydyti
 • „Picamilon“ panikos priepuoliai - Komplikacijos November
 • Gerų dalykų širdies sveikatai
 • Alerginiai pasireiškimai ant odos; Pykinimas Galimas svaigimas dėl staigaus tirpalo injekcijos.
 • Neuroprotektoriai padeda atkurti ląstelių sveikatą
 • Hipertenzija louise šieno lentelėje
 • Hipertenzija ir magnetai

Vartojimas nėštumo ir žindymo laikotarpiu: draudžiama. Gydymo metu reikia nutraukti žindymą. Šalutinis poveikis: burnos džiūvimas, dispepsija, epigastrijos skausmas, alerginės reakcijos, įskaitant odą, fotosensibilizaciją, dirglumą, galūnių drebulį, padidėjusį raumenų tonusą, svorio padidėjimą. Sąveika: vazodilatatoriai didina efektyvumą, hipertenzija - silpnėja. Gali sustiprinti CNS inhibitorių, triciklinių antidepresantų, alkoholio, kitų nootropinių ir antihipertenzinių vaistų sedatyvinį poveikį.

Picamilon hipertenzijai

Dozavimas ir vartojimas: per burną - 1—2 kapsulės 3 kartus per parą suaugusiems arba 1—2 kartus per dieną 1—3 mėnesius, priklausomai nuo ligos sunkumo. Kursus galima pakartoti kartus per metus. Tinkamumo laikas: 2 metai. Laikymo sąlygos: B sąrašas.

Plućna hipertenzija

Sausoje, tamsioje vietoje, 15—21 ° C temperatūroje. Vazoaktyvių vaistų vartojimas gydant VSD EAP taikomi taikant sveikos gyvensenos normas, gydymą raminamaisiais preparatais arba antidepresantais.

Pagrindinių vaistų, kurie pagerina smegenų kraujotaką, apžvalga

Pacientams, sergantiems VSD, kuriems nuolat pasireiškia sisteminė hipertenzija ir arterinė hipertenzija, skiriama centrinė simpatinė aktyvacija klofelinas, metildopa, reserpinasganglioblokatoras, a- ir b-adrenerginiai blokatoriai.

Norint reguliuoti regioninį kraujagyslių toną, naudojami miotropiniai spazminiai vaistai, vinca preparatai, dibazolis, a-blokatoriai, kalcio antagonistai. Skiriant sisteminę hipotenziją ir regioninę hipotenziją, skiriamas ergotaminas ir jo sudėtyje esantys preparatai, kiti simpatomimetikai - efedrinas, fetanolis, fenilphrine mezatonanaboliniai ir steroidiniai hormonai. Esant vyraujančiai venų Icb kodas 10 hipertenzija, nurodomi ksantino preparatai, pikamiloninė hipertenzija ir a-stimuliantai.

Kai mišrios VSD veiksmingos kombinacijos vaistai - bellataminal, belloid, bellaspon. Visais atvejais yra naudingų priemonių, gerinančių medžiagų apykaitos procesus centrinėje nervų sistemoje: Aminalon, piriditol, piracetamas, vitamino terapija B1, B6, C, PP.

Nuo ne narkotikų gydymo naudojant akupunktūrą ir įvairius fizioterapijos pikamiloninė hipertenzija.

Kraujo skubėjimas į galvą (karštas jausmas)

Vazoaktyvių vaistų vartojimas gydant DEP DEP yra lėtai progresuojantis smegenų aprūpinimo krauju nepakankamumas, kurį lydi smulkūs smegenų audinio pokyčiai. Pagrindiniai Pikamiloninė hipertenzija etiologiniai veiksniai yra hipertenzinė liga ir aterosklerozė, sisteminės kraujagyslių ligos, ypač tos, kurios veikia aortos arkos ir išeinančių pagrindinių galvos laivų.

Daugeliu atvejų AED progresavimas vyksta smegenų kraujotakos dekompensacijos epizodų metu. Intensyviai prižiūrint krizę, susijusią su kraujospūdžio padidėjimu, antihipertenzinių vaistų pasirinkimas turėtų atitikti krizės sunkumą pirmenybė teikiama greitai veikiantiems vaistams ; neturėtų sumažinti kraujospūdžio, kuris yra mažesnis už pacientui žinomą lygį; būtina pasirinkti vaisto vartojimo būdą, kuris užtikrina greitą, bet sklandų ir kontroliuojamą kraujospūdžio sumažėjimą paprastai infuziją į veną ir atsižvelgia į galimą greitai veikiančių vaistų šalutinį poveikį; sumažinti komplikacijų riziką.

VP parinktas priklausomai nuo smegenų angiodistikos tipo.

Jos pagrindinis bruožas - pulsuojančios galvos skausmo atakos, kaip taisyklė, vienašališkos. Kai jie pasirodo, žmogus pradeda patirti jautrumą šviesai, pykinimą ir kartais vėmimą. Daugelis turi vidinio karščio jausmą, galūnių nutirpimą. Be migrenos, karščio blyksniai gali pasireikšti su nerimu, sunkiu stresu, IRR.

Skiriant arterinę hipertoniją, agentai, turintys antispazminį poveikį, turintys distonijos simptomus ir smegenų arterijų ir venų hipotenziją, yra pirmenybė teikiama Vinpocetine, aminofhylline, trentalus. Izeminė smegenų krizė pacientams, sergantiems DEP, aterosklerozės fone atsiranda pagal smegenų kraujotakos nepakankamumo tipą.

Tai gali atsirasti dėl širdies siurbimo funkcijos sumažėjimo ir kraujospūdžio sumažėjimo, kraujo klampumo padidėjimo, krešėjimo sistemos aktyvumo padidėjimo.

Neuroprotektoriai padeda atkurti ląstelių sveikatą

Tokiais atvejais yra veiksminga įtraukti nedideles širdies glikozidų Korglikon dozes. Krizėje dėl hiperkoaguliacijos fazės skiriamas heparinas. Tarp netiesioginių antikoaguliantų pirmenybė teikiama mažesnėms kumuliacijos tendencijoms: syncumar, pelentan, fenilin. Ilgalaikis mėnesinis EP receptas DEP gydymui be paūmėjimo, efektyvūs vaistai parenkami individualiai.

„Picamilon“ panikos priepuoliai

Deja, praktiškai tai reiškia empirinį požiūrį per bandymus ir klaidas. Esant sąlygoms, galima rekomenduoti pasirinkti individualiai optimalų EP, naudojant ūminį farmakologinį tyrimą. Jis susideda iš kiekvienos iš testuotų vazoaktyviųjų agentų terapinių dozių nuoseklaus įvedimo vieną kartą per dieną atranka.

Tuo pačiu metu, po intraveninio vaisto vartojimo, stebima paciento būklė ir sinchroninis kraujospūdžio, pulso, REG, EEG registravimas 1 valandą. Kiekvienas kitas išbandytas EP vartojamas pikamiloninė hipertenzija dieną. Gydymui pasirenkamas vaistas, kuris ūminio tyrimo metu sukėlė palankiausius įrašytų parametrų pokyčius.

Picamilon hipertenzijai - Autizmas November

Tokie tyrimai gali būti atliekami funkcinės diagnostikos tarnyboje. Farmakoterapija reiškia, kad individualus pasirinkimas padidina gydymo efektyvumą ir sumažina jo laiką.

Vazoaktyvių vaistų vartojimas gydant insultą Šio straipsnio tikslas neapima išsamaus hemoraginio ir išeminio insulto intensyvios priežiūros aprašymo.

EP naudojimas kartu gydant insultą tikrai nėra lemiamas.

Endokrininės ligos Dažniausios karščiavimo priežastys yra skydliaukės sutrikimas, cukrinis diabetas arba antinksčių ligos.

EAP monoterapija ūmaus insulto stadijoje negali būti laikoma tinkama, VP turi būti derinama su kitomis patogenetinio gydymo priemonėmis; parenterinis Pikamiloninė hipertenzija vartojimas turėtų būti laikomas veiksmingu ūmioje ACCM fazėje, o kasdieniame intensyviosios terapijos programoje jų pakartotinis vartojimas turėtų būti atliekamas priklausomai nuo vienkartinės dozės trukmės daugumai EP, 3 kartus per dieną.

Per pirmas dienas po insulto atšaukimo dėl praradusio ar sumažėjusio kraujagyslių reaktyvumo EP įvedimas negali būti susijęs su klinikinės būklės, elektrofiziologinių rodiklių pasikeitimu. Šių požymių nebuvimas nenurodo EP neveiksmingumo. BŽŪP aktyvumo vertinimą palengvina jų įvedimas tarp kitų patogenetinių gydymo priemonių įvedimo ir dinamiško jų pikamiloninė hipertenzija paciento būklei stebėjimo, tuo pat metu užregistravus kraujo spaudimą, širdies susitraukimų dažnį, EKG, REG ir EEG.

Pasirenkant optimalų vaistą per pirmąsias dienas po insulto, EP patikrinimas buvo pagrįstas; ūmaus etapo metu, norint gauti greitesnį poveikį, pateisinamas EP į veną įvedimas į vieną lašelinę sistemą su kardiotoniniais, anti-edematiniais dehidratuojančiaishemorologiniais preparatais, hemodiliaciniais agentais, antifibrinolitikais ir antikoaguliantais.

Atliekant sudėtingą intensyvią terapiją, reikia vengti vienalaikių vaistų, kurių farmakodinaminės savybės yra vienodos, panašių farmakodinaminių poveikių dėl potencialinio poveikio nenuspėjamumo arba nesuderinamų vaistų pvz.

Taigi VP naudojimas sudėtingoje insulto terapijoje turėtų būti laikomas ne tik pagrįstu, bet ir būtinu. Tuo pat metu jų veikimo vertinimas neturėtų apsiriboti vien tik vazomotorinio poveikio nustatymu. Kiekvienas šio farmakologinės klasės vaistas paprastai pagerina kraujotaką ir funkcinį smegenų aktyvumą, nes, nors ir įvairiais laipsniais, Pikamiloninė hipertenzija yra tarpininkaujama pagerėjus kraujo cirkuliacijai, apsaugant nuo išemijos ir yra tiesioginis nootropinis poveikis dėl normalizuotos paveiktų smegenų.

Mashovska M. Vaistai, 2 dalys, I dalis - M. Ištekliai VN Pikamiloninė hipertenzija angioneurologijoje. Ištekliai V. Farmakoterapija neurologijoje.